Dom Sport Wyniki ME w Fitness

Wyniki ME w Fitness

5 min odczyt
0
0
1,140

Kobiety

Fitness gimnastyczne

1. Żaneta Balsewicz (Black&White Ostrowiec Świętokrzyski)

2. Anna Kwitniewska (SSKiR Sopot)

3. Magdalena Mroczkowska (SSKiR Sopot)

Fitness sylwetkowe

Kategoria do 158 cm

1. Sylwia Taczała (Olimp Zabrze)

2. Dorota Galińska (Woletta Bydgoszcz)

3. Diana Dudziak (Paco Lublin)

Kategoria do 163 cm

1. Małgorzata Śliwińska (Violetta Bydgoszcz)

2. Natalia Marcisz (Olimp Zabrze)

3. Kaja Rybicka (Wiking Starachowice)

Kategoria do 168 cm

1. Anna Halejak (Olimp Zabrze)

2. Kinga Gołębiewska (Olimp Zabrze)

3. Sylwia Klaczyńska (Sandow Śrem)

Kategoria powyżej 168 cm

1. Kinga Szweda (Violetta Bydgoszcz)

2. Katarzyna Skrzypiec (Olimp Zabrze)

3. Joanna Ganske (Violetta Bydgoszcz)

Kategoria open

1. Kinga Szweda (Violetta Bydgoszcz)

 

Pary

 

1. Dominika Pachecka (KS Flex Sokołów Podl.) i Rafał Filipczuk (KS Flex Sokołów Podl.)

2. Kaja Wojciechowska (Black&White Ostrowiec Św.) i Jakub Szczerba (Black&White Ostrowiec Św.)

3. Joanna Ciers (Aplauz Warszawa) i Dariusz Sarnecki (Aplauz Warszawa)

 

Kulturyści niepełnosprawni

 

1. Ryszard Litwie (SSKiR Sopot)

2. Michał Kilian (Integracja Tarnobrzeg)

3. Dawid Małek (SSKiR Sopot)

 

Bikini fitness

 

Kategoria do 160 cm

1. Sylwia Sobota (Olimp Zabrze)

2. Natalia Huziy (Warszawskie Centrum Atletyczne)

3. Marta Hordyjewska (Aplauz Warszawa)

Kategoria do 163 cm

1. Ewa Zegan (Olimp Zabrze)

2. Julia Fusiecka (Paco Lublin)

3. Aleksandra Misiak (SSKiR Sopot)

Kategoria do 166 cm

1. Joanna Kaczyńska (Aplauz Warszawa)

2. Kinga Grębosz (Aplauz Warszawa)

3. Alicja Tuduj (Paco Lublin)

Kategoria do 169 cm

1. Żaneta Szlęzak (Black&White Ostrowiec Św.)

2. Marta Ceglarska (Black&White Ostr. Św.)

3. Pamela Stefanowicz (SSKiR Sopot)

Kategoria powyżej 169 cm

1. Paula Banot (Black&White Ostrowiec Św.)

2. Małgorzata Mączyńska (Black&White Ostrowiec Św.)

3. Świetlana Nymyrowska (Olimp Zabrze)

Kategoria open

1. Ewa Zegan (Olimp Zabrze)

Kobieca sylwetka

1. Dominika Pachecka

Mężczyźni

Kulturystyka Niepełnosprawni

1. Ryszard Litwie (SSKiR Sopot)

2. Michał Kilian (Integracja Tarnobrzeg)

3. Dawid Małek (SSKiR Sopot)

 

Kulturystyka klasyczna

Kategoria do 171 cm

 

1. Tomasz Laszko (Michael Warszawa)

2. Michał Dobosz (Olimp Zabrze)

3. Mariusz Stupak (Aplauz Warszawa)

Kulturyści niepełnosprawni

1. Karol Kasprzyk (Wiking Starachowice)

2. Przemysław Żokowski (Olimp Zabrze)

3. Krzysztof Reinhard (Aplauz Warszawa)

Kategoria do 180 cm

1. Krzysztof Studziński (Paco Lublin)

2. Hubert Kulczyński (Black&White Ostrowiec Św.)

3. ArturWilemski (Heros Ustka)

Kategoria powyżej 180 cm

1. Tomasz Winnicki (Sandow Legionowo)

2. Marcin Lopucki (Aplauz Warszawa)

3. Krzysztof Piekarz (Sandow Legionowo)

Kategoria open

1. Karol Studziński (Paco lublin)

Kulturystyka tradycyjna

Kategoria do 70 kg

1. Marcin Myśliwiecki (Paco Lublin)

2. Marek Stefański (Olimp Zabrze)

3. Grzegorz Ryś (TKKFAzory Kraków)

Kategoria do 75 kg

1. Eryk Krasiak (Woletta Bydgoszcz)

2. Łukasz Szołtysek (Olimp Zabrze)

3. Hubert Witak (Aplauz Warszawa)

Kategoria do 80 kg

1. Artur Szudrowicz (Violetta Bydgoszcz)

2. Artur Grzesiak (Bodymaniak Busko-Zdrój)

3. Sebastian Macek (Olimp Zabrze)

Kategoria do 85 kg

1. Piotr Borecki (Olimp Zabrze)

2. Mariusz Bałaziński (Olimp Zabrze)

3. MariuszTomczuk (Aplauz Warszawa)

Kategoria do 90 kg

1. Adrian Krawczyk (Olimp Zabrze)

2. Patrycjusz Wróblewski (Olimp Zabrze)

3. Dariusz Trzaska (Sandow Śrem)

Kategoria do 95 kg

1. Szymon Łada (Olimp Zabrze)

2. Tomasz Pabiniak (Olimp Zabrze)

3. Jakub Potocki (Paco Lublin)

Kategoria do 100 kg

1. Tomasz Lech (Violetta Bydgoszcz)

2. Wojciech Pieczaba (Wiking Starachowice)

3. Piotr Piechowiak (Olimp Zabrze)

Kategoria powyżej 100 kg

1. Przemysław Owczarek (Olimp Zabrze)

2. Emil Kaleński (Warszawskie Centrum Atletyczne)

3. Tomasz Jafernik (Olimp Zabrze)

Kategoria open

1. Szymon Łada (Olimp Zabrze)

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Sport

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Wybierzmy stabilniejszy podnośnik.

Stawiajmy na narzędzia wyższej jakości. Bez wątpienia każdy samochód jest wyposażony w zes…